Sarper
Sesli

You should visit us. Our secretary makes a good coffee.

1975 yılında doğan Sarper Sesli küçük yaşlarda başlayan doğa sporları merakına bir çok farklı dalda devam ederken, Türkiye’nin ilk Bungee Jumping Jump Master’ı olarak 5 yıl süren profesyonel sporcu ve yönetici yaşamına başladı.

Hızını alamadan 2004 yılında motosiklet eğitmeni olmak üzere BMW MOTORAD’ın ünlü baş eğitmeni Thomas Wolf’dan tüm resmi ve lisanslı eğitimlerini aldı.

Bu dönemde Türkiye’nin ilk uluslararası motosiklet eğitim ve yaşam merkezi olan BMW RIDER ACADEMY İSTANBUL’da 2004 – 2009 yılları arasında yönetici ve kıdemli eğitmen olarak çalıştı. BMW ürün eğitimleri, MEB, ileri yol, enduro, tur rehberliği, ilk yardım ve mekanik eğitimleri derken global eğitmenlik adımlarının bütününü tamamladı. Ayrıca arama kurtarma eğitimleri ve 80 ülkenin üzerinde destinasyon tecrübesi ile şu an Afrika Kıtası, Güney Amerika, Ortadoğu, Avrupa, Asya ve Türkiye uzman olduğu bölgelerdir.

Motosiklet kariyeri süresince Türkiye genelinde vermiş olduğu farklı seviyedeki eğitimler ve güvenlik seminerleriyle adını duyururken Türkiye’deki ilk ticari motosiklet turlarını da hayata geçirdi. 5 yıllık profesyonel eğitimcilik ve yöneticilik kariyerinin ardından ortakları arasında olduğu dsm group’un Afrika yapılanmasını gerçekleştirmek üzere Güney Afrika Cumhuriyetine yerleşti. Gerçekten deneyimlemediği hiç birşeyi konukları ile paylaşmamak konusundaki kurumsal tavrı ile bugün birçok kişinin hayallerini süsleyen seyahat programlarını, kişiye özel kurgulayıp yaşama geçiren, sıradan olanı yaşamında çok da barındırmayan biri olarak sizleri tüm deneyimlerini paylaşmak üzere ride the earth gezilerine bekliyor.

 

 

Tercih Ettiklerimiz:

Sosyal Medya:

Instagram Facebook